Tekst

Miroslav Gašparovic
Zoran Svrtan
Javna ustanova "Zbirka umjetnina Ante i Wiltrude Topic Mimara" - Muzej Mimara, Zagreb
Moderna galerija, Zagreb
Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb
Sanjin Mihelić
Jacqueline Balen
Arheološki muzej Istre, Pula
Muzej hrvatskih arheoloških spomenika, Split
Arheološki muzej, Split
Arheološki muzej Zadar
Muzej Slavonije(Arheološki odjel)
Matea Brstilo Rešetar
Nataša Mataušić
Muzej Slavonije (Povijesni odjel)
Muzej grada Zagreba
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka
Muzej grada Splita
Markita Franulić
Neda Staklarević
Muzej Slavonije (Tehnički odjel)
Goranka Horjan
Vesna Zorić
Etnografski muzej Istre, Pazin
Etnografski muzej Split
Dubrovački muzeji / Etnografski muzej, Dubrovnik
Muzeji Hrvatskog zagorja / Muzej "Staro selo", Kumrovec
Tatjana Vlahović
Dragan Bukovec
Prirodoslovni muzej Rijeka
Muzej za umjetnost i obrt, Zagreb
Arheološki muzej u Zagrebu
Hrvatski povijesni muzej, Zagreb
Tehnički muzej, Zagreb
Etnografski muzej, Zagreb
Hrvatski prirodoslovni muzej, Zagreb
 

Kontakti matičara

Umjetnička građa

Muzej za umjetnot i obrt, Zoran Svrtan, zoran.svrtan@muo.hr

Druga razina matičnosti

Muzej Mimara, mr. sc. Lada Ratković-Bukovčan, lada.bukovcan@mimara.hr

Moderna galerija, Biserka Rauter-Plančić, biserka.rauter@modgal.t-com.hr

Muzej suvremene umjetnosti, mr. sc. Snježana Pintarić, snjezana.pintaric@msu.hr

Povijesna građa

Hrvatski povijesni muzej, Nataša Mataušić, n.matausic@hismus.hr

Druga razina matičnosti

Muzej Slavonije, Denis Detling, denis.detling@mso.hr

Muzej grada Zagreba, Vinko Ivić, vivic@mgz.hr

Povijesni i pomorski muzej Hrvatskog primorja Rijeka, nikolina@ppmhp.hr

Muzej grada Splita, Branka Brekalo, branka.brekalo@mgst.net

Etnografska građa

Etnografski muzej u Zagrebu, Vesna Zorić, vzoric@emz.hr

Druga razina matičnosti

Etnografski muzej Istre, dr. sc. Lidija Nikočević, lidija@emi.hr

Etnografski muzej Split, dr. sc. Silvio Brajica, etnografski-muzej-st@st.t-com.hr

Dubrovački muzeji/Etnografski muzej Dubrovnik, Barbara Margaretić, barbara.margaretic@dumus.hr

Muzej „Staro selo“ Kumrovec, Tatjana Brlek, tatjana.zupanic-mss@mhz.hr

Arheološka građa

Arheološki muzej u Zagrebu, Jacqueline Balen, jbalen@amz.hr

Druga razina matičnosti

Arheološki muzej Istre, dr. sc. Tatjana Bradara, tatjana.bradara@ami-pula.hr

Muzej hrvatskih arheoloških spomenike, Split, dr. sc. Miroslav Katić, miroslav.katic@mhas-split.hr

Arheološki muzej Split, Ema Višić Ljubić, ema.visic-ljubic@armus.hr

Arheološki muzej Zadar, dr. sc. Jakov Vučić, jvucic@amzd.hr

Muzej Slavonije, Denis Detling, denis.detling@mso.hr

Tehnička građa

Tehnički muzej Nikola Tesla, Neda Staklarević, neda.staklarevic@tmnt.hr

Druga razina matičnosti

Muzej Slavonije, Ksenija Katalinić, ksenija.katalinic@mso.hr

Prirodoslovna građa

Hrvatski prirodoslovni muzej, Dragan Bukovec, bukovec@hpm.hr

Druga razina matičnosti

Prirodoslovni muzej Rijeka, dr. sc. Željka Modrić Surina, zeljka@prirodoslovni.hr